Günak, petrol, petrokimya, enerji, çimento, gıda ve kimya gibi geniş bir söktör portföyü için basınçlı yada basınçsız, bir dizayn standardına tabi yada standard dışı tank, eşanjör, kule, reaktör, toplayıcı, gaz temizleyici, buharlaştırıcı, yoğunlaştırıcı, kurutucu, kristallendirici, çöktürme havuzu, drum, filtreleyici, karıştırıcı, beyazlaştırıcı, ekonomizör, baca, silo, bunker, siklon, yığın depolama tankı, ızgara, kızak, çelik boru ve kanal, agitator, kayışlı/vidalı/zincirli konveyor ve çelik konstrüksiyonlar için kendi bünyesin de komple mekanik dizayn ve mühendislik servisleri sunmada uzmanlaşmış, sektörün en önemli oyuncularındandır.


Servislerimiz başlangıç aşaması mühendislik dizaynı, ön dizayn, yerleşim, P&ID, detaylı dizayn, imalat detaylandırma v.b faaliyetleri en güncel dizayn standardlarını ve proje şartnamelerini kullanarak gerçekleştirmeyi içerir.


Uygulanan başlıca dizayn standartları ASME (Section I, Section VIII Div. 1 & 2, ASME PVHO-1, ASME B31.1 and ASME B31.3), API650 & API620, TEMA, EN13445, EN14015, EN13385, BS, CEMA, AD Merkblatt ve diğerleridir.